Zapišme si pohanství jako náboženství u sčítání obyvatel

Nový Věstník PFIcz je tu!

Před letošním sčítáním obyvatel se v pohanské komunitě začaly objevovat známky toho, že Čeští pohané chtějí mít možnost si zapsat svou víru legitimně při sčítání obyvatel v roce 2011. Díky dalším pohanům a komunikaci se statistickým úřadem jsme zjistili, že je třeba, aby nám byl přiřazen statistický kód.

PFIcz tuto žádost společně s Rodnou vírou 9. února zaslala a nyní nás čeká již jen samotné sčítání lidu, domu a bytů 2011.

Včera, 17. února jsme dostali písemné vyrozumění, že ČSÚ naši žádost akceptovalo a pohanství bude při sčítání vnímáno jako samostatné náboženství.

Prosíme, pomozte nám v šíření informace. Pomozte nám informovat ostatní pohany. Sdílejte tuto stránku, naše videa či bannery a mluvte s lidmi, které to zajímá.
Ať má pohanství šanci být vidět nejen v očích našich bohů, ale i očích nudných statistik, kterým říká – jsme tady!

K žádosti o přidělení statistického kódu se krom společné žádosti PFIcz a Rodné víry, připojili i se svou samostanou žádostí:

Facebook událost

981 uživatelů Českého Facebooku se přihlásí k pohanství.

Bannery

250×250

Zkopírujte tento kód do vašich stránek: <a href="http://www.pohanskafederace.cz/pohanstvi-pro-scitani-obyvatel/"><img src="http://www.pohanskafederace.cz/scitani/scitani-pohanstvi-250x250.jpg" alt="" /></a>

468×60

Zkopírujte tento kód do vašich stránek: <a href="http://www.pohanskafederace.cz/pohanstvi-pro-scitani-obyvatel/"><img src="http://www.pohanskafederace.cz/scitani/scitani-pohanstvi-468x60.jpg" alt="" /></a>

88×31

Zkopírujte tento kód do vašich stránek: <a href="http://www.pohanskafederace.cz/pohanstvi-pro-scitani-obyvatel/"><img src="http://www.pohanskafederace.cz/scitani/scitani-pohanstvi-88x31.jpg" alt="" /></a>

88×31 pentagram

Zkopírujte tento kód do vašich stránek: <a href="http://www.pohanskafederace.cz/pohanstvi-pro-scitani-obyvatel/"><img src="http://www.pohanskafederace.cz/scitani/scitani-pohanstvi-pentagram-88x31" alt="" /></a>

Video

Další bannery pohanů

Niusereset

Jeden komentář k “Zapišme si pohanství jako náboženství u sčítání obyvatel”

  1. It’s a really unique and informative article. Now a days Indian Drama Serial Kasauti Zindagi Ki most famous in Asia specially in India & Pakistan.

Napsat komentář