Prague Pagan Pride Day

Nový Věstník PFIcz je tu!

V letošním roce se po krátké pauze opět uskuteční setkání pohanů pod heslem „Pagan Pride Day“. Jedná se o českou variantu mezinárodního projektu na podporu pohanství, potírání předsudků o něm a zvyšování uvědomění veřejnosti o tom, kdo jsme a co děláme.

Mezinárodní Pohanská Federace pro Čechy, Moravu a Slezsko bude letos zaštiťovat otevřený podvečerní rituál, který se bude konat od 17:00. Jste srdečně zváni se podívat i zúčastnit se.

Další informace se dočtete na webových stránkách věnovaných českému Pagan Pride Day. „Pagan Pride je celosvětová nezisková akce zasvěcená eliminaci předsudků a náboženské diskriminace skrze vzdělávání, aktivismus, charitu a komunitu. Tento festival, otevřený široké veřejnosti, nabízí den naplněný zábavou i vzděláváním ve formě sociálních a duchovních aktivit. Účastníci jsou srdečně zváni k účasti, shlédnutí rituálu a setkání s místními pohanskými skupinami.

Vstupné činí opět dobrovolný příspěvek pro záchrannou stanici pro ohrožené živočichy. S sebou tedy nezapomeňte vzít něco, o čem si myslíte, že by ohrožená zvířena mohla ocenit.

Prague Pagan Pride Day 2013

 

Těšíme se na Vás!

Tým PFIcz

10 komentářů k “Prague Pagan Pride Day”

 1. 彩光 napsal:

  迅速修復每日受損的肌膚細胞。於您護膚保養步驟的開始使用此細胞修復肌底精華液。

 2. Restylane乃一系列用於美顏的長效透明質酸產品。 Restylane療程能有效撫平皺紋、美化臉型輪廓及唇部,並可改善膚質及肌膚的彈性。Restylane透明質酸作用原理 Restylane透明質酸均以非動物來源的透明質酸作為原料,獨有的NASHA™專利技術研製而成。微量Restylane透明質酸凝膠到皮膚中,可以讓您的面部肌膚恢復豐盈飽滿。 Restylane透明質酸中的透明質酸與人體內的天然透明質酸十分相似,使用前無需進行皮膚測試,引起過敏反應的機率亦極低。

 3. 頭髮造型 » kamanb 頭髮造型 » kamanb

 4. 【啪啪啪開年】新年忌行房?第一砲幾時做好 Marie Claire (HK) Edition 難得連放幾日假,可以跟老公更多時間在一起,吃飽之後夜晚做甚麼好呢?所謂飽暖思XX,很多夫妻都喜歡在床上開年。不過原來傳統新年愛愛都有分日子!古代人對春節行房有不同說法,究竟哪天做第一砲比較好?

 5. 極線 napsal:

  有關切除、縫合、dog ear 、white line、 A-T plasty 議題之討論。

 6. EVITA 艾薇塔 【紅玫瑰潤澤系列】紅玫瑰潤澤乳液(滋潤)無香料的商品介紹 EVITA 艾薇塔,紅玫瑰潤澤系列,紅玫瑰潤澤乳液(滋潤)無香料

 7. 感受大自然的力量!SHISEIDO Future Solution LX 秋冬全面革新 – STYLE-TIPS.COM 夏日還未完,護膚品牌已預告秋冬的新搞作!SHISEIDO 最奢華修護系列Futu…

 8. Liverpool fans were left pondering if they’ve been given a glimpse of their club’s 2016-17 home strip after suppliers New Balance appeared to accidentally post pictures of the kit on their website.  Liverpool kit appears on New Balance website before being taken down… but is this the Anfield club’s new home strip?

 9. Diego Simeone led his squad through a light session on Monday afternoon in the Spanish capital as they bid to extend their 100 per cent record in this season’s competition. Diego Simeone leads Atletico Madrid stars through training ahead of Champions League clash against Club Brugge

 10. suba suba napsal:

  You can certainly see your enthusiasm in the work you write. The world hopes for more passionate writers such as you who aren at afraid to say how they believe. All the time go after your heart.

Napsat komentář