Tým PFIcz

Nový Věstník PFIcz je tu!

Flash

regionální koordinátor pro Moravu

Jeho pohanským zaměřením je především Vlčí kult. Své začátky vzpomíná v eklektické Wicce a čarodějnictví. Posléze hledal přes severské tradice Asatrú a Rökkr svoji cestu k Vlčímu kultu. Určitou formu eklekticismu však používá i dnes.

V současnosti působí v PFIcz skrze projekt Moravské pohanstvo, který založil společně s Merim. Pořádá pravidelné pohanské diskusní večery nazvané Mlžné stezky pohanské a občasné přednášky na pohanská témata. Kromě toho má na starosti lokální Pubmooty.

Kontakt: morava@pohanskafederace.cz

Liliana

regionální koordinátorka pro Plzeňsko

Je eklektickým pohanem s příklonem ke slovanským a řeckým božstvům, věnuje se i šamanským technikám. Zajímá se o propojení mytologie s hlubinnou psychologií.

Pro PFIcz píše články a organizuje akce.

V rámci plzeňského regionu pořádá tématické pubmooty, výlety, (polo)otevřené rituály a další akce.

Kontakt: plzensko@pohanskafederace.cz

Yarwik

regionální koordinátor pro Trutnov

Jeho cestou je především umění, o kterém říká, že je to cesta ke kontaktu s Bohy. Věnuje se nejvíce šamanismu a také severské tradici. Přestože o sobě jako o pohanovi začal uvažovat relativně nedávno, spiritualitě a práci s bubnem se věnuje už mnoho let.

Pro PFI funguje jako kreslíř, hudebník a spisovatel a se svou skupinou Korkontského kmenového kruhu pořádá akce na Trutnovsku.

Kontakt: trutnov@pohanskafederace.cz

LuciJe a Tasselhof

regionální koordinátoři pro Hradec Králové a okolí

Členové známe skupiny Bohyně.net, kam náleží spolu s Dínen. LuciJe dlouhodobě funguje v systému Dianické Wiccy, Tasselhof je zase známý svým urban pohanským přístupem. Oba prosluli svými satirickými komentáři.

kontakt: info@pohanskafederace.cz

V případě, že vám  někdo z uvedených e-mailů neodpovídá, připomeňte se nám na hlavní e-mail kontakt@pohanskafederace.cz.