PFIcz podporuje vílu Voděnku

Nový Věstník PFIcz je tu!

PFIcz se rozhodla podpořit Úřad města Strakonice vyjádřením podpory a pomoci. Text dopisu, který byl zaslán můžete najít níže.

Vážení zástupci města Strakonice,

se zájmem jsme si přečetli v českých médiích informaci o Vašich problémech stran kauzy tzv. „víly Voděnky“ a hrozby žaloby ze strany pana Fibicha. Jsme zástupci české pobočky Mezinárodní Pohanské Federace, která má za cíl vytvářet prostor pro rozvoj a podporu novopohanství.

Naprosto chápeme složitost Vaší situace a z vlastní praxe máme bohaté zkušenosti s podobnými typy lidí, kteří dovedou znepříjemnit práci a zmařit veškerou dobrou snahu.

Chtěli bychom Vám tímto dopisem vyjádřit podporu v celé kauze a rádi bychom Vám, budete-li potřebovat, nabídli i pomoc hlavně mediálního charakteru, včetně podpory naší centrály v zahraničí. Stejně tak vám jsme jako odborníci na problematiku pohanství schopni poskytnout věcný a odborný rozbor této situace z pohanské optiky (máme mezi našimi členy a příznivci i historiky či religionisty).

Domníváme se, že celá situace byla způsobena spíše nedorozuměním. Postup policie však považujeme v tomto případě za neadekvátní, neboť jsme přesvědčeni, že neměla dostatek informací, aby v tomto případě mohla správně rozhodnout z pohledu historického či religionistického. Nahlíženo na situaci stejnou optikou může být hanobící postavit na sakrálním prostoru víly Voděnky křesťanskou modlitebnu.

Odkazy na vílu Voděnku jsme našli v několik dostupných zdrojích, které jsou blízké hlavně dětem a myslíme si, že útočit takto na dětskou představivost jistě není optimální. Zdroje níže.

V případě, že budete cítit, že naši pomoc využijete, rozhodně se na nás obraťte.

S pozdravem a přáním úspěchu v této kauze přejí


Pavel Ungr a Tereza Hriníková, národní koordinátoři

~ Mezinárodní Pohanská Federace, Česká republika (Pagan Federation International) ~

8 komentářů k “PFIcz podporuje vílu Voděnku”

  1. 中潤專為公屋居屋業主代辦樓按服務,專享銀行按揭最優惠利率。 公屋貸款. 公屋二按. 居屋按揭. 居屋二按.

  2. H&D Herbal Derma 萃膚美 【GO TEEN植萃抗老系列】GO TEEN LIFT美麗無線植萃拉提按摩頸霜 HERBAL& DERMA GO TEEN HERBAL REJUVENATING LIFTING MASSAGE NECK CREAM的商品介紹 H&D Herbal Derma 萃膚美,GO TEEN植萃抗老系列,GO TEEN LIFT美麗無線植萃拉提按摩頸霜 HERBAL& DERMA GO TEEN HERBAL REJUVENATING LIFTING MASSAGE NECK CREAM

  3. 100有機潤唇膏 雙頭磨沙滋潤豐唇膏 滋潤豐唇蜜 亮彩保濕口紅 亮彩保濕唇蜜 持久亮麗雙頭唇彩 唇線筆 唇膏筆 抗炎作用原理:內環境平衡,增強陰道內免疫力 CO2可本質的改變組織特性,使粘膜組織新生 陰道上皮細胞功能增強,大量糖原在陰道桿菌作用下分解成乳酸,逐步恢復陰道正常的PH值 免疫力增強,降低私密處感染

  4. 元素 napsal:

    撫平並淡化細紋,立即打造更緊實的外觀,持久、經眼科醫師測試。

  5. Venus Viva™對所有皮膚類型都是安全的,並使用革命性的Nano Fractional Radio Frequency™(納米點陣射頻™)和Smart Scan™(智能掃描™)技術,通過選擇性真皮加熱,從而提供優異的治療效果。使用Nano Fractional RF™將能量透過表皮傳遞至真皮,從而產生熱量,並啟動膚膚的生理機制,重建膠原蛋白及刺激纖維母細胞,最終刺激導致組織重塑。功效:✔改善膚質✔肌膚緊緻✔減淡妊娠紋✔痤瘡及暗瘡疤痕✔減淡細紋及皺紋✔面部肌膚賦活再生 適合面部及頸部

  6. 劉心悠 睡‧美人 – 更多……Z N/A(沒有獨立房間稿件) 劉心悠 睡‧美人 – 更多……Z N/A(沒有獨立房間稿件)

  7. [美甲] 呵護自己的沙龍SPA。OPI美妝盒 ♡♡ @ ❤ Bonjour.Amanda 愛曼達購物。旅遊日誌♫ :: 痞客邦 :: [美甲] 呵護自己的沙龍SPA。OPI美妝盒 ♡♡ @ ❤ Bonjour.Amanda 愛曼達購物。旅遊日誌♫ :: 痞客邦 ::

  8. Yossi Benayoun could face months on the sidelines after suffering an achilles tendon injury on international duty. The Israel FA fear he will be out until the new year. Chelsea midfielder Yossi Benayoun ‚may be out until 2011‘

Napsat komentář